חברות גדולות בתעשייה – הכירו את ישר פלסטיק!

חברות גדולות משמע אתגרים גדולים. אם בבעלותכם חברה גדולה אשר זקוקה לפתרונות חדשניים בתחום הפלסטיק ואתם זקוקים לספק גדול דיו, אשר יוכל להתאים לדרישות שלכם וגם לתת מענה לחברות גדולות – אז כדאי שתכירו את חברת ישר פלסטיק, שתספק לכם מענה לכל מה שחיפשתם.

החברה במבט-על והיתרונות שתקבלו

ישר תעשיות פלסטיק היא ספקית גדולה בתחום הפלסטיק, אשר פונה לעסקים גדולים בלבד. החברה מתמחה בשירותי פיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים בכל הנוגע לייצור מוצרי פלסטיק עבור לקוחות מענפי תעשייה ושירותים רבים, ובהם ענפי הציוד הרפואי, המוצרים הביטחוניים, ציוד השקיה וחקלאות מבוסס פלסטיק, שילוב פלסטיק במוצרי אלקטרוניקה והייטק, אסתטיקה ומוצרי צריכה ועוד. באמצעות שירות של הזרקת פלסטיק שבו היא מתמחה וטכנולוגיות נוספות, ישר פלסטיק תוכל לתת מענה מלא לכל דרישותיכם. בדומה לקבלן מפתח בעולם הבנייה, ישר פלסטיק תספק לכם את כל מה שאתם צריכים – אפיון המוצרים שאתם צריכים, ייצור שלהם בפועל ברמה גבוהה, הרכבת המוצר שלכם ואפילו אריזתו – והכול במקום אחד. יכולתה של החברה לתת לכם מענה לכל הדרוש בנוגע לפלסטיק מתבטאת בחיסכון כספי עבורכם, חיסכון בזמן, שיפור איכות המוצר, פישוט הלוגיסטיקה ויתרונות נוספים. במקום ספקים רבים להיבטים שונים של נושא זה, ספק אחד איכותי באמת.

שירותים מרכזיים

ישר פלסטיק מתמחה בהזרקת פלסטיק, אך לשם מתן מבט-על על החברה חשוב לציין שהיא מציעה גם שירותים נוספים לבקשת לקוחותיה:

  • שירותי תכנון – תכנון ועיצוב מוצר, תכן הנדסי למוצרים ותכנון מוצרי פלסטיק כחלק ממחלקת הפיתוח של הלקוח
  • עיבוד שבבי – שירותי עיבוד שבבי משלים לחלקי פלסטיק שהיא מייצרת עבורכם, באמצעות מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט, מכונות אלקטרו ארוזיה, מכונות למדידה תלת ממדית ועוד
  • שירותי צביעה והדפסה מיוחדת בשיטות שונות
  • שירותי הרכבות – ביצוע הלחמות אולטרה-סוניות, החדרת אינסרטים והרכבות אלקטרו-מכניות

 

 

הזרקת פלסטיק מתקדמת

הזרקת פלסטיק היא שיטה חשובה ובולטת לייצור מוצרי פלסטיק. בעיקרון זוהי שיטה פשוטה, אשר מבוססת על הזרקת פלסטיק מחומם ונוזלי לתבניות ואז קירור החומר כך שהוא מתקשה בהתאם לתבנית שבה הוא נמצא. עם זאת, בעולם הייצור המודרני לקחו גישה עתיקה זו של יציקה קדימה באופן מרשים ומתוחכם. בין השאר, הדבר מתבטא בכך שישר פלסטיק מפעילה כ-30 מכונות הזרקה, בטווח של 50 עד 1,400 טון. חשוב גם לציין ולזכור שפלסטיק איננו חומר אחד אלא קשת של חומרים מלאכותיים למטרות שונות. ישר פלסטיק מציעה את כל הדרוש מבחינה זו, על פי שיטות הייצור המודרניות. זה אומר למשל הזרקה של פלסטיק מסוגים שונים ומגוונים כגון חומרים רפואיים ביו-קומפטביליים, פוליקרבונט, מגוון של אלסטומרים, פוליאתילנים, חומרים אצטליים, PVC ואף חומרים משוריינים שונים. ישר פלסטיק מציעה גם שירותי הזרקת שני חומרים לתוך אותו המוצר (מה שנקרא הזרקה דו-קומפוננטית), אפשרות של הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד.

 

וגם התבניות כמובן

היבט מיוחד של הזרקת הפלסטיק הוא כל הנוגע לתבניות עבור תהליך זה. ישר פלסטיק מציעה גם שירותי תכנון וייצור של תבניות עבור תהליכי הזרקת הפלסטיק, שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות קיימות, תיקון תבניות וגם שירות אחסון תבניות לטווח ארוך.

לסיכום

חברת ישר פלסטיק פועלת זה שנים רבות כדי לספק את צורכיהם של עסקים שונים בקנה מידה רחב. אם אתם עסק גדול הזקוק לפתרונות פלסטיק שונים – זוהי החברה שכדאי לכם לפנות אליה.

נגישות