מעצבים את הבית בסטייל – ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר: סוככים למרפסת הם הפתרון המושלם להצללה

חלק בלתי נפרד מתהליך של עיצוב בית כולל כמובן את הנושא של פתרונות הצללה. למעשה, בעידן שבו רבים מאיתנו מבינים כי המרפסת היא חלק בלתי נפרד מהבית ומשמשת לטובת אירוח וגם רביצה, אין ספק כי היכולת ליצור פתרונות הצללה מתקדמים הם בעלי השפעה גם על הנוחות שלכם וגם על היכולת לשלוט ולווסת את האור. אם עד לפני מספר שנים הסתפקתם בוילונות, כיום ניתן לומר כי התמונה השתנתה לחלוטין, כל זאת בזכות פתרונות הצללה המבוססים על טכנולוגיה. כיצד תוכלו לעצב את הבית בסטייל ועם שימת דגש על פרקטיות? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מנוע חשמלי לסוכך מרפסת  – כל מה שצריך לדעת

פתרון הצללה אידיאלי בעבור מרפסת כולל התקנה של מנוע חשמלי המבוססים על חיישני שמש ורוח. מדובר בקדמה טכנולוגית פורצת דרך וזאת בשל העובדה כי מדובר בפתרון אשר מאפשר לכם לשלוט על כניסת האור למרפסת כמו גם ליהנות מהמרפסת שלכם גם בתקופת החורף, כאשר ההפעלה עצמה מתבצעת באמצעות שלט וללא מגע יד אדם. פתרון טכנולוגי מתקדם עם המון יתרונות כמו זה מהווה דרך מעולה להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה אבל גם לעצב את המרפסת בסטייל, וזאת היכולת לשלב את פתרון ההצלה עם העיצוב הכללי של המרפסת והבית, כל זאת בהתאמה אישית לטעמכם האישי ועם שימת דגש על מנוע אלחוטי המאפשר שליטה מלאה.

מי שמתמחה בתחום הזה ומספקת סוככים חשמליים למרפסת המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר היא חברת somfy אשר הצליחה לפתח מערכת אשר שולטת על מתיחה של האריג כמו גם מנוע המבטיח כי הסוכך מתקפל במלואו לתוך קסטה אטומה, כל זאת כחלק מהבנה כי ניתן יהיה למנוע חדירה של מים אבל גם ליצור מראה אסתטי שישתלב בצורה מושלמת עם תמהיל העיצוב של המרפסת. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לא רק לשדרג את המרפסת אלא גם ליצור מענה טכנולוגי שיחזיק מעמד למשך שנים ארוכות, בייחוד לאור העובדה שהחברה מספקת אחריות מלאה וכן מענה נקודתי המותאם לכל לקוח באופן אישי.

 

 

פתרון עיצוב נפלא לעיצוב מרפסת

למרפסת יש חשיבות עצומה מבחינת העיצוב של הבית, בייחוד בשל העובדה כי ברוב ימות השנה חם מאוד ועל כן רבים מהישראלים מעדיפים לשבת במרפסת ובאוויר הפתוח. במסגרת עיצוב המרפסת צריך לקחת בחשבון לא מעט אלמנטים, כאשר אחד מהאלמנטים החשובים הוא כמובן הנושא של פתרון הצללה. המערכת המתקדמת של חברת somfy מהווה דרך מעולה ליצור מראה אסתטי וקלאסי שאף פעם לא חולף מהאופנה, כאשר פנייה לחברה תאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב והמקצועי ביותר, הן בשל ניסיון של שנים ארוכות והן בשל קבלת אחריות בגין הרכישה לתקופה של חמש שנים.

לסיכום

אם גם אתם מתכננים לעצב את המרפסת מחדש אולם מתלבטים לגבי הצללה, זה הזמן להיכנס לאתר של חברת somfy ולהתרשם מהפיתוח בדמות מנוע חשמלי המבוסס על הטכנולוגיה החדישה ביותר. מדובר בדרך מעולה ליצור מראה אסתטי למרפסת אבל גם לנצל את היתרונות בדמות הימנעות המשמש הקופחת  וכן להפוך את המרפסת למקום שבו נעים לשהות, גם בחורף וגם בקיץ. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתקדם לדור הבא של פתרונות ההצללה למרפסת, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם ניצול מקסימלי של המנוע אותו הצליחה לפתח החברה לאחר שנים ארוכות של מחקר ופיתוח.

נגישות