כך תעשו את זה: איך מגייסים תורמים לעמותות?

תהליך חיוני בעבור כל עמותה כולל גיוס כספים אשר נועד להוביל ליצירה של המשך פעילות ואף הרחבה, כחלק ממימון מצד תורמים אשר מלווים את העמותה באופן חד פעמי או לטווח הרחוק. בשנים האחרונות ובייחוד על רקע התפרצות מגפת הקורונה ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה עמותות נקלעו לקשיים כספיים אשר הובילו בין היתר גם לסגירה של הפעילות או צמצום של הנפח, כאשר אחת מהסיבות לכך הוא חוסר היכולת לגייס תורמים לעמותה. כיצד תוכלו להימנע מכך ולהוביל לתהליך גיוס מוצלח? להלן הפרטים.

גיוס תורמים לעמותה – כך תעשו זאת

ליווי מקצועי לטובת גיוס תורמים לעמותה הוא בעל משמעות אדירה, הן בשל היכולת לבנות תוכנית אסטרטגית ממוקדת לטובת איתור של תורמים רלוונטים והן בשל היכולת להיחשף למקורות מימון שיכולים לסייע לכם להשלים את תהליך הגיוס בהתאם ליעדים שנקבעו מראש. יצירת קשר עם חברת אטלס מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לקבל מעטפת מלאה אשר תניב לא רק יכולת לבצע את תהליך הגיוס, אלא גם ליצור תהליך של בקרה ושליטה המתבצע לכל אורך הדרך. החברה הזו תוכל לסייע בגיוס תורמים לעמותות, וזאת בעקבות פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת המאפשרת לכם כבעלי העמותה לקבל גישה לפרופילים עדכניים של קרנות אשר תומכות בעמותות מישראל מכל רחבי העולם, לצד סוכן חכם אשר מרכז בעבורכם עסקים אשר יכולים לסייע לכם להוביל לתהליך של גיוס תרומות מוצלח, בעקבות אחריות תאגידית.

למעשה, הליווי המקצועי של חברת אטלס הוא בעל משמעות אדירה בעבור כל בעל עמותה אשר רוצה להוביל ליצירה של תהליך גיוס כספים מוצלח, הן בשל הליווי המתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום והן בשל פתרונות גיוס חדשניים אשר אותם ניתן לנצל ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה פיננסי אשר יניב לכם את היכולת להרחיב את הפעילות של העמותה. ככל שתקדימו לבצע את הפעולה הזו, כך תוכלו להוביל לניצול הזדמנויות בהתאם למקורות מימון מגוונים, כמו למשל קרנות התומכות בעמותות בישראל.

 

 

ניהול  תהליך הגיוס בצורה יעילה

היתרון של יצירת קשר עם חברה כמו אטלס נובע בשל המעטפת אותה אתם מקבלים כבעלי העמותה. תהליך של גיוס כספים הוא תהליך מורכב הדורש לא רק התמקדות אלא גם יצירתיות, בייחוד בעידן שבו בעלי עמותות נאלצים להתמודד עם שורה של משימות שמקשות על תהליך הגיוס. על כן, כבעלי עמותה שרוצים למנף את התהליך, אפשר ואף רצוי להיעזר בפתרונות החדשניים של חברת אטלס אשר הוקמה מתוך מטרה להגדיל את תרבות הנתינה והפילנתרופיה במדינת ישראל, ועל כן הצליחה לפתח כלים טכנולוגיים אשר מאפשרים לכם כבעלי העמותה לנהל את תהליך הגיוס בצורה יעילה, נוחה ומתקדמת.

לסיכום

גיוס כספים הוא אלמנט חיוני בעבור כל עמותה – בין אם מדובר בעמותה חדשה או בעמותה ותיקה. בעידן שבו אפשר וצריך להיעזר בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים לטובת יצירת קשר עם תורמים, אין ספק כי הפלטפורמה שאותה מספקת חברת אטלס מהווה דרך מצוינת ליצירה של תהליך אשר נועד להוביל להגשמת יעדי הגיוס, בליווי מלא מצד מומחים לתחום וכן גישה למקורות מימון – חברות, ארגונים, קרנות ממשלתיות לצד קולות קוראים שיכולים לסייע לכם להוביל ליצירה של גיוס מוצלח. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם טובת פגישת ייעוץ שבמסגרתה תוכלו גם אתם להצטרף לעמותות רבות אשר הבינו כי באמצעות החברה ניתן יהיה להוביל לניהול של תהליך גיוס המתבצע ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

נגישות