מחפשים עבודה בהייטק: חברת אמדוקס מחפשת עובדים – ואת המשרות תוכלו למצוא גם באתר Dialog

אם אתם מחפשים את המשרה הבאה שלכם בהייטק, חברת אמדוקס מחפשת עובדים. מי היא אמדוקס, אילו משרות היא מבקשת לגייס ולמה כדאי לכם להיעזר האתר של Dialog? כל התשובות לפניכם.

קצת על אמדוקס

אמדוקס היא חברת הייטק שמספקת שירות של פיתוח תוכנות למערכות בילינג, שהן מערכות של חיוב לקוחות. בנוסף, מפתחת החברה מערכות CRM, שהן מערכות האמונות על הקשר על הלקוחות. היא נוסדה בשנת 1982 תחת השם עורק אינפורמיישן והחלה את פעילותה כמיזם בתחומי המחשוב של חברת דפי זהב. בשנת 1985 חברת SBC רכשה 50% מהחברה ואז היא שינתה את שמה לזה שאנחנו מכירים כיום, חברת אמדוקס. בהמשך נדבר אתכם על משרות דרושים בחברת אמדוקס, אך כעת נתעכב מעט על היקף הפעילות של החברה.

חברת אמדוקס מספקת כיום תוכנות בילינג לרוב גדול מחברות הטלפון בארצות הברית, מה שמצביע כמובן על החשיבות שלה ועל נפח הפעילות שלה. היא מעסיקה כיום כמעט 20,000 עובדים ונמצאת בצמיחה מתמדת בשנתיים האחרונות. בתוך כך, חברת אמדוקס מחפשת עובדים ואת המשרות תוכלו למצוא באתר Dialog.

אילו משרות אמדוקס מחפשת?

אמדוקס מעוניינת לגייס עובדים למשרות בתפקידי מפתח כמו מהנדסים בתחום התוכנה למחלקות הבדיקה, הפיתוח, תכניתנים, מנהלי פיתוח, מנהלי פרויקטים, מפתחי JAVA, ראשי צוות תוכנה, מנתחי מערכות ועוד. בנוסף, היא מעוניינת לגייס עובדים למשרות בתחום הייעוץ, השיווק והמכירות, האדמיניסטרציה, קניינים ונציגי תמיכה. כפי שאתם רואים, אמדוקס נמצאת בצמיחה אדירה והיא מחפשת אתכם על מנת לאייש את תפקידי המפתח הללו.

 

 

אילו תנאים יש באמדוקס?

התנאים באמדוקס הם תנאים מעולים, העובדים בה זוכים למגוון רחב של הטבות בביטוח לאומי, לארוחות מסובסדות, להנחות במועדוני כושר שונים, לפעילויות רווחה ועוד. בנוסף, אמדוקס מציעה פעילויות רווחה גם למשפחות של העובדים, כמו אירועי חברה שונים, מתנות יום הולדת לעובדים ולבני משפחתם ועוד. לאמדוקס חשוב מאד שלעובדים בה יהיה טוב ושהם ירצו להישאר. בעידן המודרני שבו התחרות על העובד היא כל גדולה, אמדוקס עושה הכל על מנת להשאיר את העובדים אצלה ולגרום להם להרגיש כאילו הם נכנסים למשפחה או לבית של ממש.

למה כדאי לכם לפנות לDialog?

אם אתם רוצים לעבוד באמדוקס ולמצוא את המשרה השווה הבאה שלכם, אנחנו ממליצים לכם לפנות לDialog. Dialog היא חברת השמה להייטק, חברה ותיקה ומנוסה מאד שמאחוריה עומדים כבר עשרות אלפי עובדי הייטק מרוצים שמצאו את משרת החלומות שלהם. תהליך חיפוש העבודה עם Dialog הוא תהליך יעיל, מהיר ופשוט.

Dialog מכירה את חברות ההייטק, את השפה שלהן ואת הצרכים שלהן. בתוך כך, היא מכירה גם את הצרכים של אמדוקס ויודעת לתווך בין מגויסים פוטנציאליים למעסיקים. היא תדע להתאים עבורכם את המשרה הרלוונטית, תקדם את האינטרס שלכם לזרז את התהליך ולא פחות חשוב מזה, תשמור על הדיסקרטיות שלכם במהלך חיפוש העבודה.

Dialog יודעת לאתר עבורכם את המשרות לפי הדרישות שלכם, הגיוס שלה הוא ענייני והיא יודעת לשקף למעסיקים את הדרישות על מנת שאלה יתקבלו במלואן. לכן, במידה ואתם מחפשים עבודה בהייטק בכלל, ובאמדוקס בפרט, אין ספק שDialog היא החברה שאתם צריכים להיעזר בשירות שלה על מנת להתקבל.

לסיכום

אם אתם מחפשים עבודה בהייטק חברת אמדוקס מחפשת עובדים. את כל המשרות תוכלו למצוא גם באתר של Dialog, חברת השמה ותיקה ומנוסה שתדע לאתר עבורך את המשרה המושלמת.

נגישות