משתלבים בשוק העבודה: במכללת רימונים תוכלו לרכוש מקצוע לחיים!

על מנת להשתלב בשוק העבודה, צריך לקבל הכשרה מקצועית המתבצעת במסגרת של לימודים במוסד אקדמאי מוביל. מדובר בקרש קפיצה משמעותי שיכול להעניק לכם את היכולת להשתלב במהירות, ואף לקדם את הקריירה שלכם לעבר שיאים חדשים. אם אתם רוצים לרכוש מקצוע לחיים, אין ספק כי מכללת רימונים מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצירה של מענה שבמסגרתו תוכלו לקבל הכשרה המבוססת על ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית, במגוון תחומי תעסוקה מבוקשים. מהם מסלולי הלימוד של מכללת רימונים? כל הפרטים בסקירה הבאה.

קורס טבחות

עולם הבישול התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא בחדשנות כמו גם ביוזמה הדמיון והחדשנות של טבחים אשר מאיישים תפקידים משמעותיים במטבחים במלונות, מסעדות וכן אולמות אירועים. קורס טבחות במכללת רימונים נועד להקנות ידע ויכולת מעשית לעבודה בתחום תוסס כמו עולם המסעדנות. במסגרת הזו תוכלו לא רק לרכוש מקצוע לחיים, אלא לקבל גם שורה של כלים לטובת ניהול אפקטיבי. בין נושאי הלימוד של הקורס ניתן למנות: תורת האירוח, תורת היין, שיטות בישול, בנייה של תפריט, יזמות עסקית לצד סיורים מקצועיים, הרצאות אורחים ומומחים וכן סטאג', כאשר הקורס עצמו נמשך כעשרה חודשים, בשלושה שלבים, עד לבחינות הגמר הממשלתיות.

לימודי מלונאות

מטרת לימודי מלונאות הוא להקנות ידע מקצועי לטובת איוש של תפקידי ניהול מובילים בענף המלונאות והתיירות. מדובר בקורס מרתק המשלב מגוון רחב של נושאי ליבה בתחום הזה ואשר כוללים תקשורת בינאישית, אנגלית מקצועית, יישומי מחשב, מבוא למלונאות ותיירות, משאבי אנוש והדרכה של עובדים, יסודות הניהול ועוד נושאים רבים שנועדו לספק לכם את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר. מדובר במסלול לימודים פרקטי המשלב גם ידע תיאורטי שאותו מעבירים מיטב המרצים, לצד התנסות מעשית המתבצעת במסגרת של סיורים, פרויקט גמר והצגה עצמית.

 

 

ביוטי סקול

מקצוע הקוסמטיקה התפתח מאוד, ועדות לכך ניתן למצוא במסלול הלימודים ביוטי סקול של מכללת רימונים. מדובר במסלול המפוקח על ידי משרד העבודה, והוא נועד בעבור כל מי שרוצה לפתח קריירה מצליחה בתחום הזה. תוכנית הלימודים כוללת מבוא לקוסמטיקה, היכרות עם מבנה עור הפנים, השפעת השמש על העור, סוגי שעוות, עיצוב וצביעה של גבות לצד אבחון סוגי עור וכן מיומנות מקצועית המתבצעת במסגרת של התנסות מעשית, תוך כדי הקורס. בסיום הלימודים תקבלו תעודת קוסמטיקה סוג 1 מטעם משרד עבודה, לצד תעודת גמר מקצועית, ומיד לאחר סיום הלימודים ניתן להתחיל ולהשתלב בתחום, ואף לפתח קריירה עצמאית משגשגת.

קורס קונדיטוריה

אם תמיד חלמתם להפוך לקונדיטורים מצליחים, זה הזמן להירשם לקורס קונדיטוריה מבית מכללת רימונים. מטרת הקורס היא להעניק לכם את הידע המקצועי הקשורים במקצוע של קונדיטוריה המשלב בין טכניקות בישול מתקדמות, יכולות ניהול ויוזמה לצד יצירתיות. מדובר בהכשרה הכרחית בעבור כל מי שרוצה לפתח את הקריירה הקולינרית בתחום הזה, כאשר מדובר במסלול לימודים מבוקש גם בעבור קונדיטורים מקצועיים וגם לחובבי אפייה שיכולים לנצל את ההזדמנות, ולהתקדם מבחינה מקצועית על ידי הכשרה המתבצעת במסגרת של קורס ממוקד.

לסיכום

מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה שהצליחה ברבות השנים להכשיר למעלה מ-8,000 בוגרים ובגרות להשתלבות בענפי תעסוקה מבוקשים. באתר הרשמי של מכללת רימונים תוכלו לקרוא מידע מורחב אודות מסלולי הלימוד והקורסים, ובכך להצטרף לאלפי בוגרים שכבר סיימו את הלימודים, קיבלו את התעודה ויכולים להתקדם בפן המקצועי – במסגרת של כלים וידע אותם קיבלו בעקבות הלימודים במכללה.

נגישות