חכם משכנתאות הוא המקום שלכם לכל השאלות שעולות בנושאי משכנתא והלוואות לכל מטרה

כיום כשמדברים על רכישת דירה או נכס, ברור לכולם שעל הפרק יש לקחת משכנתא, ואף כיום ברור לכל שעל מנת לטוס לחו"ל או לרכוש רכב, ככול הנראה שיש צורך לקחת הלוואה. בעידן בו יוקר המחיה כה גבוה, אנשים למדו שאם הם רוצים להמשיך עם החיים הרצויים, אין מנוס מאשר לקחת הלוואה, ואכן לרוב הישראלים יש ברקע יותר מ2 הלוואות פעילות. פה המקום לציין שאם איש מקצוע יבדוק את תנאי ההלוואה שלכם, ככול הנראה יהיה לו מה לומר כדי להטיב את התנאים. אז אם לא רוצים לשלם במשך תקופה ממושכת ריבית גבוהה ללא סיבה, או אם רוצים להטיב מראש את תנאי ההלוואה, הגיע הזמן שתעברו שיחת ייעוץ אישית עם חברת חכם משכנתאות. מה היא כבר יכולה לחדש ולהציע לכם? אתם עומדים להיות מופתעים!

הגיע הזמן לקבל תשובות!

אם עומדים לקחת משכנתא, נראה שגם לכם יש לא מעט שאלות. נראה שגם אתם מבקשים להבין איזה סכום נכון עבורכם לקחת (ולא בהכרח איזה סכום באפשרותכם להשיג). נראה שגם אתם מבקשים להבין לאיזה סניף בנק מוטב לפנות (וכיצד לנהל משא ומתן כדי להטיב את התנאים). ייתכן שגם אתם שוקלים מה ניתן לעשות עם המשכנתא שלקחתם לפני כמה שנים (וכיום אינה הולמת את מצבכם הכלכלי). יכול להיות שמנסים (ובו זמנית מתקשים להבין) איזה מסלול החזר עדיף וכדומה. ובכן מי שעומד לקחת משכנתא נדרש להציף מגוון שאלות, ולכן ישנה חשיבות יתרה להכיר בהקדם את חברת חכם משכנתאות שבראשה עומד עידו עוז. חברה שבקיאה בצורה מקצועית לאורך 8 שנים רצופות בכל מה שנוגע למשכנתא. אז אם רוצים להרוויח מניסיונה העשיר של החברה וליהנות מאנשי מקצוע שרואים כל לקוח, רק נותר לקבוע שיחת ייעוץ.

האינטרסים שלכם בקדמת הבמה

אנשים חושבים שאם הם ייגשו לשניים שלושה סניפים, הם כבר יזכו לערוך השוואה שתסייע לקבל החלטה בנוגע ללקיחת משכנתא. פה ראוי להאיר נקודה חשובה. אנשים רבים לא מבינים שהפקיד הנחמד שיושב בבנק אינו באמת חושב על האינטרס הכלכלי של המשפחה שלכם. הוא בעיקר חושב על היעד של הבנק, וכיצד הוא יכול לשמח את הבוס. מנגד, מי שפונה אל עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, זוכה לקבל ייעוץ ש100% רואה את האינטרסים האישיים של כל לקוח. האומנם? עידו עוז נטול אינטרסים אישיים. אינו מרוויח מפנייה לסניף כזה או אחר, ועל כן מעניק סקירה מקיפה ומעלה הצעות שמשרתות אך ורק את חשבון הבנק שלכם, ולא רק מבחינת השנה הנוכחית, אלא לצד ראייה ארוכת טווח.

 

 

משכנתא לאיחוד הלוואות שקלתם לקחת?

השתכנעתם לפנות לחברה בניהולו של עידו עוז כדי להשכיל לקחת הלוואה שתשרת את האינטרסים הנוכחיים והעתידיים שלכם כמשפחה? עתה יש להבין שגם כשמדובר בנטילת הלוואה כללית מוטב לערוך שיחת התייעצות עם עידו עוז. האומנם? ובכן בין אם מבקשים לשפץ את הנכס, לממן לימודי תואר עבור הילדים, או לרכוש רכב שני למשפחה, טוב לדעת שלפני שלוקחים עוד הלוואה, ניתן להטיב את המצב הנוכחי. שנסביר? תחום המשכנתאות מאוד מקיף, ועל כן עשוי להשפיע גם על לקיחת הלוואה כללית. כך למשל אם יש ברשותכם נכס, ניתן להיעזר במשכנתא לאיחוד הלוואות. באופן שכזה ניתן להטיב תנאים של מגוון הלוואות קיימות ובמקביל להשיג את ההלוואה הרצויה. ניתן לחסוך ריביות, למזער החזרים חודשיים ועוד.

לומדים להתנהל כלכלית

כפי שניתן לראות, בכול הנוגע ללקיחת הלוואה רגילה או משכנתא, יש לא מעט מה לדעת. ניתן להטיב תנאים קיימים, ניתן להשיג תנאים משופרים, ניתן לשקול דרכי התנהלות חלופיות ועוד. אז אם כסף יקר לכם ואם רוצים ללמוד להתנהל כלכלית נכון מעתה והלאה, הגיע הזמן לערוך שיחה הכוונה עם החברה של עידו עוז, ופשוט להתחיל לחסוך.

נגישות