לא רודפים יותר אחרי לקוחות: מהיום גובים תשלומים באמצעות הוראת קבע

אם יש משהו אחד שמאחד בין כל בעלי העסקים, זה שאף אחד לא מחבב את הצורך לבחון מי שילם, או למי צריך שוב להזכיר. אף בעל עסק אינו נהנה לרדוף אחר לקוחות שלא זכורים לשלם. מה אם כן תגידו אם נציין בפניכם שמהיום זוהי כבר לא המשימה שלכם, ואף לא משימה שצריך להפיל על אף אחד מהעובדים? בהחלט מדובר בניצחונות קטנים שהופכים את סך התפעול לא רק להרבה יותר נוח ונעים, אלא גם להרבה יותר כלכלי. אז כן, מהיום לא אתם צרכים להזכיר ללקוחות לשלם ומהיום אין דבר כזה לפספס תשלום. כיצד? מתקדמים להוראת קבע!

אינטרס דו כיווני

ממש כפי שאתם כבעלי העסק שמחים למחוק משימה אחת מסדר היום וזוכים לוודא שאין תשלומים ששוכחים מקיומם, כך גם הלקוחות שלכם יעריכו אם תאפשרו להם לשלם באמצעות הוראת קבע. מדוע? היו בטוחים שממש כפי שאתם לא אוהבים לרדוף אחר תשלומים, כך לקוחות לא אוהבים לזכור למי לשלם, מתי וכמה, משמע הידיעה שהנושא סגור מראש מעניקה לכם כבית עסק נקודות זכות. מעבר לנאמר, נציין שבאמצעות הוראות קבע הלקוחות יודעים לאלו תשלומים חודשיים לצפות, נמנעים מצבירת ריביות, נהנים מראש שקט ואף חשוב מכל, הלקוחות לא מתמקדים בתשלום, אלא בעיקר בשירות. כיצד אם כן מנצלים פתרון שמשחק לטובת שני הצדדים? באתר iCount יש הסבר על השירות. ההסבר פשוט ומאפשר לצאת לדרך כבר מהיום. נשמע מעניין? נשמע כלכלי!

הוראת קבע דרך iCount – כל האפשרויות קיימות

טוב לדעת שניתן ליצור הוראת קבע באשראי לא רק באמצעות עמודי סליקה, אלא בין היתר גם באמצעות API ואף באופן ידני. מכאן שלא רק ניתן להעניק ללקוח ראש שקט, אלא גם לאפשר לו לבחור בדרך ההתנהלות העדיפה ביותר מבחינתו. עוד נציין שמבחינת הלקוח שלכם קיים יתרון נוסף. התשלום אינו תופס מסגרת, משמע זוכים לנצל את המסגרת במלואה. באשר לשאלה האם עדיף לבצע הוראת קבע דרך הבנק או דרך חברת האשראי, ראשית נציין שדרך iCount שתי האפשרויות קיימות. מהו אם כן ההבדל העיקרי? שתשלום דרך הבנק ייראה רק ביום שלאחר מועד התשלום, ואילו תשלום דרך האשראי יציג תשלום במידי ואף נחשב יותר פשוט – אינו כרוך במילוי עיקש של טפסים, ממש כפי שהבנק טורח לבקש.

 

 

הרשמה נוחה

עתה לאחר שיותר ברור אלו אפשרויות קיימות ומה היתרון היחסי של כל אפשרות, נעבור לציין שהוראת קבע דרך iCount בין היתר יודעת להיות צמודה למדד ולמט"ח, כך שהאינטרסים שלכם כבית עסק נשמרים. מה עוד? הרבה פעמים הליך ההרשמה נחשב מעיק, ועל כן טוב לדעת שבחירה במערכת מבית iCount אינה מצריכה לחכות על הקו רק כדי להתנהל מול פקיד, אלא הלקוחות זוכים להירשם לשירות באופן עצמאי (באופן מהיר ונוח).

ערך מוסף מבית אייקאונט

חושבים שבכך הדברים מסתכמים? ממש לא! בין היתר חברת iCount ממשיכה לנסות לגבות חיובים שנכשלים לכל אורך החודש, ורק לקראת סוף החודש מעדכנת, ובמקביל מגלגלת את החוב לחודש הבא. כמו כן, המערכת מונעת את הצורך להעביר תשלומים מיותרים, ולו באמצעות סיוע ברכישת מערכת מס"ב, מה עוד? אם רק רוצים, ניתן לנצל מגוון פיצ'רים חכמים, כגון כאלו שמסייעים לנהל מלאי, להתנהל מול ספרים ועוד – רק תבחרו!

רווח נקי

אז אם גם אתם מבקשים לגבות תשלומים באמצעות הוראת קבע, מוזמנים להכיר את המערכת היעילה מבית iCount. מדובר במערכת חכמה, נוחה ונגישה, כזו שמשדרת ללקוחות שלכם "אנחנו עסק מתקדם וטכנולוגי, ואנחנו כל הזמן חושבים כיצד להטיב עבורכם את סך חוויית השירות".

לסיכום

נציין שבדיוק כפי שמוטב עבורכם להיעזר במערכת הוראת קבע, כך גם עדיף ללקוחות שלכם, וכאשר שני הצדדים יוצאים מורווחים, מדובר ברווח נקי.

נגישות