בשנת 2022 אין צורך לצאת מהבית כדאי למלא דו"ח מס שנתי: הכירו את אתר Qtax

מילוי של דו"ח מס שנתי בעבור שכירים אשר ההכנסות שלהם עלו על סכום של כ-650,000 ₪ כתוצאה מהשקעות בשוק ההון, שכר דירה או מקורות כספיים אחרים היא חובה בחוק, כאשר כל עיכוב בהגשה של הדו"ח עשוי להוביל לקנסות כבדים וכן התנהלות לא פשוטה אל מול רשות המיסים. אם עד לפני מספר שנים התרגלתם לבצע את התהליך של מילוי הדו"ח באופן עצמאי או באמצעות יצירת קשר עם רואה חשבון, כיום ניתן לבצע את התהליך באופן מקוון ובלחיצת כפתור. איך? ובכן, זה הזמן להכיר את אתר Qtax.

אתר Qtax – הגשת דו"ח למס הכנסה בלחיצת כפתור

העידן הדיגיטלי הוביל לשינויים דרמטיים בהליכים שונים, כמו למשל בתהליך של הגשת דו"ח שנתי שאותו צריך להגיש עד לסיום שנת המס. דרך אתר Qtax ניתנת ההזדמנות בעבור קהל השכירים שמרוויח סכומי כסף גבוהים העולים על כ-650,000 ₪ לבצע את התהליך מהבית, בקלות ועם שימת דגש על נוחות, כל זאת באמצעות מספר שלבים. השלב הראשון הוא למלא את הפרטים האישיים ואת גובה ההכנסות, ולאחר חתימה על ייפוי כוח דיגיטלי, הדו"ח עובר לבדיקה של רואה חשבון מקצועי ובעל ניסיון של שנים בתחום. מילוי דו"ח מס שנתי באופן מקוון באמצעות OTAX הוא בעל משמעות אדירה בעבור קהל השכירים אשר רוצים לבצע את תהליך מילוי הדו"ח השנתי באופן הטוב והמקצועי ביותר, ללא התעסקות מיותרת. בהקשר זה חשוב לציין כי מדובר באתר אותו מתפעל משרד רואי חשבון בעל ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום, כאשר המטרה היא ליצור בעבור קהל השכירים את היכולת להוביל ליצירה של מענה אידיאלי אשר חוסך זמן כמו גם מאמץ.

במקום למלא את הדו"ח בעצמכם או ליצור קשר עם רואה חשבון לטובת ביצוע של ההליך באופן חד פעמי, אפשר ואף רצוי להצטרף לאלפי שכירים אשר כבר עכשיו מנצלים את הפלטפורמה הדיגיטלית לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי גם בהגשה מהירה אבל גם ביכולת לבחון האם מגיע לכם לקבל החזר מס, כאשר במידה ואכן נמצא כי אתם עונים על הקריטריונים, צוות רואי החשבון יטפל בבקשה בשמכם ואף ידאג לבצע העברה של הכספים שמגיעים לכם ישירות לחשבון הבנק.

 

 

שירות המותאם בדיוק לצרכים שלכם

היכולת שלכם כשכירים לנצל את ההזדמנות להגיש את הדו"ח השנתי היא ממשית, וזאת בעקבות מעטפת מקצועית המבוססת על ידע מקצועי נרחב לצד פלטפורמה מאובטחת אשר מאפשרת לכם להימנע מהתמודדות אל מול רשות בירוקרטית כמו רשות המיסים, ובכך להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו ניתן להגיש את הדו"ח השנתי בקליק. המחיר האחיד כמו גם הליווי המקצועי אותו אתם מקבלים הוא לא היתרון היחיד, כאשר אפשר לשמור את הדו"ח בפרופיל האישי שלכם ולשלוח אותו כפי שהוא בכל שנה (וזאת במידה ואין שינויים בגובה ההכנסות) כחלק מיצירה של מענה שבו אתם לא שוכחים להגיש את הדו"ח, ומנצלים את הקדמה הטכנולוגית לטובת ביצוע הליכים כמו הגשת דו"ח שנתי באופן הטוב ביותר.

לסיכום

באמצעות אתר Qtax תוכלו לבצע הגשה של דו"ח שנתי למס הכנסה, בלחיצת כפתור ובליווי מצד רואה חשבון אשר בוחנים את הדו"ח שלכם רגע לפני שליחתו לרשות המיסים. מדובר בשירות מהיר ויעיל שמותאם לצרכים של שכירים בשנת 2022, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להצטרף לאלפי שכירים שכבר עכשיו מנצלים את השירות הזה לטובת יצירה של מענה שחוסך זמן, מאמץ והתעסקות במילוי של דו"ח.

נגישות