מחזירים את הבלורית לראש: המדריך המלא להשתלת שיער בטורקיה

מתמודדים עם נשירת שיער והתקרחות? ובכן, אתם לא לבד. מדובר בתופעה שכיחה שמתרחשת הן אצל נשים והן אצל גברים, כאשר על פי ההערכות מעל ל-50% מכלל האוכלוסייה סובלים מנשירת שיער והתקרחות. אם עד לפני מספר שנים הפתרון להחזרת הבלורית לראש התבצע באמצעות תוספות שיער או פאות, כיום בחסות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לבצע תהליך של השתלת שיער, בטורקיה. טורקיה נחשבת למעצמה בתחום הן בשל שורה ארוכה של רופאים בעלי שם עולמי שהצליחו לפתח טכניקות מתקדמות להשתלה אבל גם בשל היחס האישי כמו גם המחיר הזול יחסית לביצוע התהליך הקוסמטי, בניגוד לישראל. אם גם אתם חולמים על ראש מלא בשיער ומתלבטים האם לטוס לטורקיה, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

השתלת שיער בטורקיה – כל מה שחשוב לדעת

מדי שנה מגיעים אלפי מטופלים מהארץ כמו גם מהעולם לטורקיה, לטובת הליך של השתלת שיער. את התהליך מתחילים עוד בישראל וזאת על ידי אבחון השיער המתבצע על ידי מומחה בעל שם בטורקיה, כחלק מבדיקה של הקרקפת ובחינת ההתאמה לביצוע ההשתלה. לאחר קבלת האישור, טסים למדינה, כאשר היתרון הבולט נובע גם בשל היכולת לבצע הזמנה של חבילה הכוללת טיסות, הסעות למלונות, תיאום פגישה במרפאה ולאחר מכן ביקורת, כל זאת במחיר אטרקטיבי. באופן טבעי עולה השאלה כמה עולה התהליך? והתשובה היא מורכבת מאחר ואין מחיר אחיד אלא השכלול של המחיר לוקח בחשבון את שטח ההשתלה, מצב הקרקפת ועוד. טווח המחירים נע בין 2,400$-6,000%, כאשר צריך לקחת בחשבון כי מעבר לפרמטרים אותם ציינו כאן, המחיר נקבע בין היתר גם בהתאם לזהות הרופא המטפל והוותק המקצועי. עדיף להשקיע סכום גבוה יותר אצל רופא מומחה לתחום ובעל שם עולמי, וזאת מתוך מטרה להשלים את הטיפול ולקבל בסופו של דבר ראש מלא בשיער, מבלי שניתן יהיה להבחין כי אכן בוצע הליך של השתלה.

 

 

בהקשר זה חשוב לציין כי הליך של השתלת שיער מתבצע באמצעות מספר טכניקות. הטכניקה הנפוצה נקראת FUE ובמסגרתה הרופא מחלץ באמצעות מכשור מיוחד לטובת חילוץ של זקיקי שיער אותם משתילים באזורים המקריחים, עם הצטלקות מינימלית וכן תקופת החלמה קצרה באופן יחסי. שיטה נוספת להשתלת שיער בטורקיה היא FUT הכוללת חילוץ של רצועות עור קטנות מהאזור שבו יש זקיקי שיער ולאחר מכן מפרידים אותם תחת מיקרוסקופ ליחידות זקיקי שיער נפרדות, אותן משתילים באזורים שונים בקרקפת. החלטה לגבי השיטה המתאימה ביותר צריכה להתבצע אך ורק מול הרופא המטפל, כחלק מהבנה כי מדובר בהליך פרטני שנועד להוביל בסופו של דבר לתוצאות מעולות בדמות שיער מלא ובריא.

למי הטיפול עשוי להתאים?

כפי שציינו בתחילת הסקירה, תופעה של התקרחות היא תופעה שכיחה שמשפיעה מאוד על הביטחון ועל הדימוי העצמי. אם אתם מתחילים להבחין באזורי התקרחות באזור הקרקפת, רצוי שלא להמתין אלא ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בתחום של השתלות שיער בטורקיה, כחלק מהבנה כי ככל שממתינים יותר, הסיכויים להצלחת התהליך פוחתים בעקבות מספר זקיקים מועט. בעקבות פיתוח של שיטות מתקדמות להשתלה, היא מתאימה גם לגברים וגם לנשים שסובלים מנשירה כמו גם התקרחות. מעבר לאחוזי ההצלחה הגבוהים, אין ספק כי ביקור במדינה ובייחוד בעיר איסטנבול הנחשבת ליעד מוביל להשתלות מהווה הזדמנות מעולה לטייל, ואפילו לנצל את הטיפול לטובת שופינג, ביקור במסעדות ועוד, כחלק מחבילה שאותה אתם סוגרים עוד בארץ.

לסיכום

אם אתם חולמים על מראה שיער מלא, כעת תוכלו להגשים את החלום, וזאת באמצעות ליווי מקצועי של חברה המתמחה בתחום ומספקת לכם ליווי אישי לטובת איתור של מרפאה מובילה להשתלות שיער. משך הטיסה הקצר לצד תנאי המחייה הזולים יאפשרו לכם להגשים את החלום בדמות החזרת הבלורית לראש.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות