הפעלות לימי הולדת לילדים: הפעילויות שירימו את האירוע

אם עד לפני מספר שנים הפקות של ימי הולדת הסתכמו לרוב בחגיגה בבית, כיום ניתן לראות שינוי מגמה משמעותי בזכות שפע עצום של הפעלות אשר נועדו לא רק לחגוג את המאורע אלא גם לאפשר לילדים ללמוד, לחקור ואפילו להעשיר את הידע. אם אתם בדיוק מתכננים לחגוג יום הולדת לילד או לילדה ומתלבטים לגבי פעילות אשר תקפיץ את האירוע, להלן סקירה מיוחדת שבאמצעותה תוכלו ליצור חגיגה בלתי נשכחת וגורפת מחמאות. מוכנים? בואו נתחיל בחגיגה!

הפעלת תופים

אחד מהטרנדים החמים בתחום ההפעלות ליום הולדת הוא הפעלה מוזיקלית המתבצעת באמצעות תופים, כאשר במסגרת ההפעלה לומדים הילדים כיצד לנגן על תופים ובהתאם לכך גם יוצרים חוויה מוזיקלית שמעוררת את החושים ויוצרת בעבורכם חוויה מרגשת ומהנה במיוחד. הפעלה זו מתאימה לילדים החל מגיל ארבע וניתן לבצע אותה גם בבית אבל גם בפארק או אפילו בגן של הילד או הילדה, כחלק מפעילות שגם מגבשת וגם מאפשרת לילדים להיחשף למוזיקה.

הפעלה עם בלונים

אין ילד שלא אוהב בלונים, והפעלה המשלבת הכנה של צורות באמצעות בלונים היא בעלת פוטנציאל אדיר הן מבחינת היכולת ליצור פעילות מהנה אבל גם יצירתית. במסגרת הפעילות מלמד המפעיל את הילדים כיצד ליצור צורות שונות מבלונים ואף מנפח ויוצר צורות בהתאם לבקשות של הילדים וכמובן הילד או הילדה שחוגגים את יום ההולדת.

הפעלות לימי הולדת לילדים: הפעילויות שירימו את האירוע

הפעלת תכשיטים

הפעלת תכשיטים היא הפעלה מיוחדת מאוד שאותה מעביר איש מקצוע אשר מלמד את הילדים כיצד להכין תכשיטים כמו טבעות, שרשראות וצמידים, מחרוזים ואלמנטים מיוחדים שאותם הילדים יכולים לקחת הביתה ואפילו לפתח תחביב חדש. הפעלה זו מתאימה לילדים החל מגיל שש ואפשר לקיים אותה גם בבית אבל גם בסדנאות המתקיימות במקומות ייעודים שבהם אפשר לקיים את הסדנה למספר מצומצם או גדול של ילדים.

הפעלת הישרדות

תוכנית הטלוויזיה הישרדות כבשה את הקהל הישראלי, ולא בכדי. מאז העונה הראשונה מפעילים ברחבי הארץ מקיימים פעילות המותאמת לילדים וכוללת אלמנטים מהתוכנית כמו למשל משימות אתגריות שמאפשרות לילדים להביע את עצמם ואף לפעול במסגרת של עבודת צוות משותפת. אם הילד או הילדה שלכם מכורים לתוכנית, אין ספק כי מדובר בהפעלה מקסימה שתשאיר להם טוב של עוד ואף יוביל ליצירה של חוויה משותפת ברוח התוכנית.

לסיכום

בחירה של הפעלה ליום ההולדת עשויה להיות מאתגרת למדי, בייחוד בשל הרצון ליצור בעבור הילדים חוויה מהנה וחיובית. באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו ליצור בעבור הילד או הילדה חגיגה מושלמת המשלבת גם הפעלה חברתית ומגבשת. לפני שאתם מחליטים, רצוי לבחון היטב האם ההפעלה מתאימה לגיל של הילדים המשתתפים וכן לבצע השוואת מחירים, בשביל לקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר לחגיגה.

נגישות