לא חייב להתמודד לבד: פנייה לחברת מצבות תעזור לכם ברגע הקשה מכל

הרגע הזה בחיים שבו אנו מאבדים אדם יקר שהלך לעולמו הוא רגע קשה מנשוא. ברגע הזה יש הרבה סידורים טכניים וארגונים לקראת ההלוויה, השבעה והפרידה מאותו אדם באופן כללי. בדיוק בגלל זה, כשאנו מתנהלים מול ספקים שונים לקראת השלב הזה, חשוב שנדע לבחור בגורם רגיש שידע להתנהל מולנו בשקיפות בשעה הקשה הזו. אחת המשימות החשובות בנקודה הזו היא בחירת מצבה שתונח על חלקת הקבר ביום השלושים, וחשוב מאד לדעת איך יכולה חברת מצבות מקצועית ומנוסה לעזור בעניין הזה.

הכירו את החברה שדואגת לכל מה שאתם צריכים

שירותי קבורה וכבוד המת כמו למשל מצבות בהוד השרון הם נדרשים למדי כאשר אדם קרוב לליבנו הולך לעולמו. בנקודה הזו אנשים שצריכים לדאוג לסידורים השונים לא תמיד מסוגלים לעמוד בזה וחשוב לדעת מול מי להתנהל ברגעים כאלו

שלייפשטיין מצבות היא אחת מהחברות הוותיקות והמובילות לשיווק מצבות בישראל והיא פועלת בהצלחה זה מספר עשורים. מעבר לשירות הבסיסי ולאפשרות לבחור מצבות על פי הצרכים והרצון של המשפחה, מדובר על בית עסק שדוגל באנושיות ובהרבה רגישות ברגעים כאלו. כאשר לקוח פונה אל בית העסק הוא יכול לבקש פחות או יותר מה שירצה, בין אם מדובר בגודל של המצבה, בסוג החומר ממנה תהיה עשויה, בכיתוב שיהיה עליה וכן הלאה. גם במקרים של בקשות חריגות הצוות המקצועי יעשה הכל כדי לאפשר למשפחה עיצוב מצבה בדיוק כפי שהייתה רוצה והרבה פעמים בדיוק כפי שהמנוח או המנוחה היו רוצים.

מעבר לכך, ישנם לא מעט מקרים שבהם המשפחה כלל לא יודעת מה הייתה רוצה ואפילו לא יודעת מה נהוג ומקובל כשבוחרים מצבות. במקרים הללו הצוות של שלייפשטיין מצבות מקפיד לייעץ ברגישות אין קץ, לכוון ולהסביר למשפחה מה נהוג, במה מומלץ לבחור ועל מה אפשר לוותר.

 

 

לא משאירים לרגע האחרון

כמובן שבחירת מצבה היא חלק אחד בלבד מארגון של סידורי פטירה, אבל חשוב להבין כי בניגוד לסידורים אחרים מדובר במקרה הזה במשימה שכדאי לבצע בהקדם האפשרי. צריך לזכור כי ייצור של מצבה (במיוחד אם מדובר על עיצוב מיוחד) זה משהו שלוקח זמן וצריך לקחת בחשבון מהשלב הראשון בלת״מים שונים כמו חגי ומועדי ישראל שעשויים ליפול באמצע או אפילו סתם עומס הזמנות.

שאלו לגבי שירותים מיוחדים

אם כך, שווה בהחלט להכיר חברות מצבות מובילות כדי שנדע שיש על מי לסמוך ברגע האמת. שימו לב שחברות מצבות טובות באמת נותנות הרבה מעבר לשירות הבסיסי ומציעות עוד שלל שירותים נוספים כמו שיפוץ של מצבות ישנות, תחזוקה שוטפת של מצבות ביום יום, עיצוב מצבות מיוחד, בניית ויצירה של מצבות זוגיות ועוד.

לסיכום

ברגע האמת חשוב שנדע לבחור בעסק שיהיה איתנו ויוכל לעזור לנו עם כל הרגישות הנדרשת, עניין שהוא לא מובן מאליו כלל. אנו ממליצים בחום על השירות המקצועי הנשען על ניסיון של שנים ארוכות של חברת שליפנשטיין מצבות – קבלני המצבות הגדולים בישראל.

נגישות