כבר לא רק תבלין: הכירו את תוסף התזונה – שמן האורגנו

עולם תוספי התזונה מתפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא בפיתוח של תוספים ייעודים המכילים ריכוז גבוה של חומרים טבעיים שנועדו לסייע לטובת מגוון רחב של מצבים בריאותיים. אחד מתוספי התזונה החדשים שנכנסו לאחרונה לשוק הוא תוסף תזונה המבוסס על שמן אורגנו שבו נעשה שימוש מזה אלפי שנים לטובת צרכים בריאותיים. מדובר בתוסף המכיל ריכוז גבוה של השמן לצד מינרלים כמו גם ויטמנים, וכעת הגיע הזמן שגם אתם תכירו את היתרונות של האורגנו שהוא לא רק תבלין מעולה לתבשילים אלא גם תוסף תזונה איכותי, ללא תופעות לוואי.

תוסף תזונה שמן אורגנו – כל מה שצריך לדעת

שמן אורגנו נחשב לאנטיביוטיקה הטבעית המוכרת ביותר, וזאת מאחר והוא מכיל שני חומרים פעילים שנמצאו כבעלי השפעה חיובית לסיוע במלחמה בזיהומים ויראליים. נוסף, השמן מכיל נוגדי חמצון טבעיים ועל כן מזה מאות שנים נהוג בעולם הטיפול האלטרנטיבי להיעזר בשמן הזה לטובת התמודדות עם מחלות ויראליות, מחלות בדרכי הנשימה ועוד. למעשה, מדובר בחומר גלם שבו ניתן להשתמש באופן קבוע על ידי נטילה של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של  זן אורגנו הנקרא מרג'ורם או וולגארה ואותו ניתן לרכוש דרך חברות מקצועיות המתמחות בתחום של תוספי התזונה בתצורה של כפסולות מרוכזות, טבליות או כמוסות.

תוסף זה מיועד לא רק לטובת טיפול אלא גם לטובת מניעה של זיהומים, בעקבות שימוש בשמן אורגנו המסוגל לקטול וירוסים כמו גם פטריות לצד שמנים נוספים שנועדו לסייע לסילוק של מזהמים במערכת העיכול. את התוסף ניתן לרכוש באריזה גדולה במיוחד ובמחיר אטרקטיבי, כחלק משימוש אורך טווח שנועד לפגוע בקשת רחבה של וירוסים, פטריות ועוד, כחלק מתמיכה כללית בגוף. יחד עם זאת, לפני שמחליטים לרכוש את התוסף הזה, רצוי לקבוע תור עם רופא המשפחה לטובת התייעצות וכן לבחון היטב את זהות החברה ממנה אתם רוכשים את התוסף, כל זאת מתוך מטרה להבטיח ניצול מקסימלי המתבצע בזכות הריכוז הגבוה של השמן.

 

 

אורגנו – לא מה שחשבתם

תבלין אורגנו הוא תבלין שאותו ניתן למצוא בכל בית בישראל. את השמן מפיקים מצמח האורגנו ועל כן הוא לא יוצר תופעות לוואי והוא למעשה בעל חשיבות לטובת התמודדות עם שלל בעיות רפואיות, החל מבעיות נשימה כמו למשל שפעת כרונית או שיעול לצד היותו מחטא טבעי. על כן, הוא זכה לכינוי האנטיביוטיקה של הטבע, כאשר חברות מובילות מהארץ כמו גם מהעולם החלו להאיץ את תהליך הפיתוח של השמן הזה לטובת הפקה של תוסף תזונה איכותי שבו גם ילדים וגם מבוגרים יכולים להשתמש באופן קבוע, בהתאם להוראות המצוינות על גב התוסף. בכך, ניתן יהיה לקדם לא רק אפשרות לקידום של תהליך ההחלמה באופן טבעי אלא גם ליצור אורח חיים בריא ומאוזן, כחלק משילוב של תוספים כמו  למשל התוסף הזה בשגרת היום יום.

על מנת להטמיע בחיי היום יום הרגלי תזונה מאוזנים ונכונים, צריך להשקיע לא רק ביצירה של שינוי תזונתי אלא גם בשילוב של תוספים, בייחוד אם ישנם חוסרים תזונתיים שמשפיעים על הבריאות הכללית שלכם ושל בני המשפחה. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה להצטרף לאלפי צרכנים מכל רחבי הארץ שכבר רכשו את התוסף, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד.

לסיכום

תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של שמן אורגנו מכיל רכיבים נוגדי חמצון כמו גם אנטי דלקתיים שנועדו לסייע לטובת מגוון רחב של מצבים רפואיים, החל מחיזוק של המערכת החיסונית ועד שיפור  מערכת העיכול, הנשימה ועוד. צריך לזכור כי אין מדובר בתרופת פלא אלא בתוסף טבעי לחלוטין שאותו ניתן להזמין דרך חברות מקצועיות המתמחות בתחום ומספקות את המענה בדמות כפסולות מרוכזות וטבעיות לחלוטין המורכבות לא רק מהשמן אלא גם מרכיבים פעילים נוספים וטבעיים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות