האם כרית חשובה לשינה טובה לילדים ותינוקות?

בעיות שינה הן דבר מאוד שכיח, כאשר בערך משליש מהילדים יסבול מאיזושהי בעיה של שינה – החל מבעיה להירדם ועד חוסר רצף בשינה. בשביל למנוע את בעיות השינה, צריך ליצור בעבור הילדים סביבת שינה איכותית ובריא אשר תניב שורה של יתרונות הכוללים בין היתר השפעה על היבטים נפשיים, רגשיים וגם גופניים, בייחוד על רקע העובדה כי בזמן השינה הגוף מפריש הורמונים אשר נועדו לתמוך בתהליך הגדילה הטבעי. לשינה יש מסה של אפקט על ההתפתחות העתידית של הילד ועל המוח שלו, ועל כן אלמנט חשוב שאליו צריך לשים לב הוא כמובן הכרית. מהו התפקיד של הכרית ומדוע היא חשובה לשינה טובה לילדים וגם תינוקות? להלן הפרטים.

רכישה של כרית – בעלת השפעה על איכות השינה

ההמלצה היא לבצע רכישה של כרית החל מגיל טרום חובה, וזאת מתוך מטרה לתמוך במנח הראש של הילדים ואף לספק מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות התאמה מדויקת של הכרית למבנה הגוף של ילדים. שימו לב כי האיגוד האמריקאי לבריאות ילדים ממליץ שעד גיל שנה אין צורך לבצע רכישה של כרית אלא אך מזרון יציב, ואילו לאחר מכן לבצע רכישה של כרית לתינוק ולילד שהיא שטוחה ולא גבוהה המקנה הרגלי שינה נכונים. בשנים האחרונות ניתן  להבחין בשינוי דרמטי בכל הקשור לפיתוח וייצור של כריות המיועדות לילדים, בייחוד על רקע העובדה כי מדובר באביזר שינה חיוני לטובת ההתפתחות של הילדים וכן יצירה של הרגלי שינה נכונים.

ההחלטה לגבי רכישה של כרית צריכה להתבצע אך ורק בליווי מצד חברה מקצועית המתמחה בתחום, כל זאת מתוך מטרה להבטיח לא רק התאמה למידות של תינוקות וילדים אלא גם להשתמש בחומרים איכותיים שמנדפים את הזיעה, ותומכים בתהליך הגדילה הטבעי המתרחש בין היתר גם בזמן השינה, וכחלק מיצירה של סביבה בריאה המבוססת על שימוש בכלי מיטה איכותיים שנבחרו בקפידה, כמו למשל כריות.

 

 

כך תבצעו רכישה של כרית איכותית

לרכישה של כרית יש השפעה לא רק על הבריאות אלא גם על הנוחות של הילדים. העדיפו להשקיע את הכסף שלכם בכרית איכותית העשויה מבדים איכותיים וצפופים כמו למשל בד לטקס, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בבד שמווסת את החום ובהתאם לכך מאפשר להימנע מהוצאת אנרגיה מיותרת אשר פוגעת באופן משמעותי באיכות השינה של הילדים. בנוסף, צריך לשים לב כי אתם רוכשים כרית שטוחה ולא עבה מדי, בייחוד על רקע הגיל הצעיר של הילדים. תופעה של חנק בזמן שינה היא תופעה מוכרת שעלולה לסכן את חייהם של תינוקות ופעוטות, ועל כן שימו לב כי מדובר בכרית דקה וגמישה המאפשרת תמיכה מלאה לאזור הראש, הצוואר והכתפיים.

לסיכום

רכישה של כרית היא חשובה בעבור תינוקות וילדם לטובת ההתפתחות אבל גם הנוחות בזמן השינה. שימו לב כי לתנוחת השינה יש חשיבות ועל כן הקפידו לבחון כי התינוק או הילד ישן על הגב בלבד, וכי הכרית מעניקה תמיכה מלאה אשר תשרת גם את תהליך ההתפתחות אבל גם תאפשר ליצור סביבת שינה איכותית ובעלת אספקט בריאותי מובהק. דרך האתר של גטה הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף, תוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה ולקבל בתמורה כרית אורטופדית המיועדת לילדים ועשויה מבד לטקס טבעי, כאשר היתרון של רכישה של החנות נובע בעקבות היכולת להתנסות ולבחון את הכרית, כל זאת כחלק מיצירה של התאמה מדויקת שתשרת את הילדים למשך זמן רב.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות