מתכוננות לבת מצווש: איך להלביש את הילדה לאירוע המרגש?

הילדה חוגגת בקרוב בת מצווה ואתן מתלבטות איך להלביש אותה? מדובר בסוגיה שעמה מתמודדות לא מעט אימהות נרגשות אבל גם קצת חוששות, בעקבות ההבנה כי גיל 12 הוא גיל משמעותי שבו גם יש לילדה אמירה אישית שהיא רוצה להביא לידי ביטוי באמצעות לוק מחמיא אבל גם טרנדי. בשביל לסייע לכן לפצח את הנוסחה, בחרנו להציג את כל הלוקים הכי יפים לחוגגות בת המצווה, באפס מאמץ ועם מקסימום של סטייל. מוכנות? בואו נתחיל!

חליפת שני חלקים בשילוב נעלי עקב לילדות

בשביל להלביש את הילדה בסטייל לא צריך לשבור את הראש, אלא אפשר ואף רצוי לבחור בחליפת שני חלקים המורכבת מחצאית לצד טופ מחמיא. בשביל להקפיץ את הלוק ולאפשר לילדה להרגיש שהיא כבר בוגרת וגדולה, אפשר ואף רצוי לשלב נעלי עקב לילדות באאוטפיט, כאשר כעת תהליך הרכישה הפך לקל ופשוט יותר מאי פעם בזכות חברת פריטי בלרינס המספקת ללקוחות מכל רחבי הארץ את האפשרות לבצע הזמנה של נעל עקב לילדות, במחיר מצוין ועם שימת דגש על יכולת להשתמש בנעל העקב גם באירועים נוספים, לטובת יצירה של לוק מושלם אבל גם נוח ונעים על הרגל.

ג'ינס רחב, טופ מנצנץ ונעל סניקרס

לוק יפהפייה לחגיגות בת המת מצווש לא חייב להיות רשמי אלא דווקא קליל, בהתאם לטעם האישי של הילדה ועם שימת דגש על אמירה אישית. על כן, שילוב של ג'ינס רחב בשילוב של טופ מנצנץ וכן נעל סניקרס טרנדית מהווה דרך מעולה להתלבש בסטייל לחגיגות, כמו גם לאפשר לילדה להרגיש בנוח במידה ואתם מתכננים לשלב גם הפעלה מיוחדת אשר תשתלב בצורה מדויקת עם ציון בת המצווה. אם אתן רוצות להשקיע אפילו יותר, אפשר דרך חנויות מתמחות לבצע צביעה או חריטה מיוחדת על גבי הנעל עם שם הילדה, ובכך להפוך את הנעל לבעלת אמירה אופנתית יפהפייה.

 

 

שמלה בשילוב של נוצות ונעל בובה

אחד מהטרנדים החמים בקרב ילדות שרוצות להתלבש בסטייל לחגיגות בת המצווה כולל שילוב של שמלה עם אלמנט מיוחד שמאפשר לנפנף את השמלה ובכך ליצור אמירה אופנתית, ממש כמו הכוכבות הגדולות בהוליווד. טרנד הנוצות משתלט על המלתחה של ילדות ונשים רבות בכל רחבי העולם, ועל כן אפשר לנצל אותו לטובת יצירה של לוק בלתי נשכח שלוקח השראה מהשטיחים האדומים. להשלמת הלוק הוסיפו נעל בובה בצבע שחור, ויש לכן לוק מושלם שגם בעוד מספר שנים ייראה מדהים.

חליפת שני חלקים

חליפת שני חלקים מבד מנוקד מהווה דרך מצוינת ליצור אמירה אופנתית מסקרנת שיכולה מאוד להתאים לחגיגות בת מצווה שנערכות במתכונת של חברות בלבד, כמו למשל במסעדה או בחוף הים. ברחבי הרשת אפשר לאתר בקלות עשרות השראות לחליפת שני חלקים שתשתלב בצורה מושלמת עם אופי החגיגות, כאשר רצוי לתאם מראש עם הילדה לגבי הפרינט עצמו, מאחר והיא זו שלובשת את החליפה וצריכה להרגיש איתה כמה שיותר בנוח. בשילוב של נעל סניקרס, יש פה לוק מהמם.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, תוכלו לחסוך לעצמכן לא מעט זמן בשיטוט ברשתות באינטרנט או בחנויות מתמחות. מאחר ומדובר בילדות גדולות שיודעות היטב מה מתאים לכן, כדאי מאוד לפעול בשיתוף פעולה מלא וכן לנסות כל אופציה בנפרד, עד אשר מגיעים להחלטה המגלמת בחובה את היכולת להתלבש בסטייל לכבוד חגיגות בלתי נשכחות כמו חגיגות בת המצווה. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

נגישות